• Новак
GANOPPER 450 мм Долго Seatpost Алуминиум Легура Микро Прилагодливи Главата MTB Патот Велосипед Седиште Пост 6

GANOPPER 450 мм Долго Seatpost Алуминиум Легура Микро Прилагодливи Главата MTB Патот Велосипед Седиште Пост 6

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Екстра долг : 17.7" (450 мм); да Помогне да се подигне висина на седло, така што високи rider не треба да се наведнат, многу напред.Микро Прилагодливи Седиште Пост Менгеме ,се Направи вашата јава повеќе удобни,Изработени од 6061-T6 алуминиум за дополнителна сила и издржливост.Seatpost outder дијаметар : 25.4/27.2/28.6/30.4/30.9(30.8)/31.6 мм, вкупна Должина : 450mm ,Цевка со Дебелина : 2,5 mm.Со оглед на Луѓето , животната средина,операторот искуство,алатка фактори ,ве молиме овозможи+/-0.5 mm мерење на толеранција.Одговараат за повеќето Фиксна Опрема велосипед ,Патот Велосипед ,Планински Велосипед , Универзална Велосипеди,итн.,.Спецификации Материјал : 6061 T6 Алуминиум Боја : црна Тежина : околу 380g(25.4 mm) Должина : 450 мм Цевка дебелина : 2,5 mm,висок сила.Цевка Outter дијаметар : 25.4 mm,27.2 мм,28.6 мм, 30.4 мм,30.9 мм,31.6 mm.Екстра Должина : да Помогне да се подигне висина на седло, така што високи возачот не мора да се наведнат, многу напред.Карактеристики : Менгеме е прилагодлив за седло навалите агол Пакетот вклучува : 1 X Велосипед Seatpost се Обрне внимание : нормално тоа не би требало да се стави над 220 lbs(100kg) на овој seatpost.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста