• Новак
ДНК Motoring FLZTL133SM Пар Светла за Магла w/Прекинувач [За 12-16 Акцент]

ДНК Motoring FLZTL133SM Пар Светла за Магла w/Прекинувач [За 12-16 Акцент]

Оценка на стоката:
DEN 1415.76

Достапност
Производот е достапен

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Plug-n-Игра Операција, Директна Топ-На OE Fitment или Замена за Акции Единица.Доаѓа Со еден Пар на Светла за Магла, 881 Светилки, Жици се Подигнат & Switch.Подобрување на Видливоста во Текот на Ноќта Времето, Поројниот Дожд, Снег, или Густа Магла.Носи Различен Изглед на Возилото, тоа е Одлично за Покажуваат Користете или за да го Замени Стариот и се Носи Светла за Магла.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста