• Новак
Голема Fudge Винил Рекорд Чистење Течност - 100ml (3.4 мл) Рефил Шише за Големи Fudge 4-во-1 Комплет за Чистење | Големи Шише со парична Казна Спреј Млазницата | Задржи Вашата Ко?

Голема Fudge Винил Рекорд Чистење Течност - 100ml (3.4 мл) Рефил Шише за Големи Fudge 4-во-1 Комплет за Чистење | Големи

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

????СЛУЖБЕН РЕФИЛ ЗА ГОЛЕМИ FUDGE 4-во-1 РЕКОРД ЧИСТЕЊЕ КОМПЛЕТ - Не се решат за помалку.Ако сте купиле нашите Производи за Чистење во минатото, знаете овој материјал работи чуда. ????БЕЗБЕДНА ЗА СИТЕ ВИНИЛ - Нашите чистење течност е и алкохол-бесплатно!Чистење прашина, нечистотија, валкано и отпечатоци од прсти користење на нашата спреј во комбинација со нашата анти-статички сомот четка или микрофибер крпа. ????Се КОМБИНИРААТ за ДА се СПАСИ - Комбинирајте го ова купите со било која друга ГОЛЕМА FUDGE винил производ (Ракави, anyone?) и да добиете 10% попуст на вашата нарачка.Вие знаете кои сте..полно работно време колектори, record store сопственици, и секој пребарување прашливи битпазар кантите за нивните омилени албуми секоја недела.Чекај, што е со нас!. ????ЖИВОТ со ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ако, поради некоја причина, производот не се изврши како рекламира ве молиме контактирајте со нас за целосно враќање на средствата.Без прашања праша.СЛУЖБЕН РЕФИЛ ЗА ГОЛЕМИ FUDGE 4-во-1 РЕКОРД ЧИСТЕЊЕ КОМПЛЕТ - Не се решат за помалку.Ако сте купиле нашите Производи за Чистење во минатото, знаете овој материјал работи чуда.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста