• Новак
DJC Велосипед Суспензија Seatpost Шок Апсорбер Амортизерите Пост 25.4 27.2 30.9 31.6 мм, Лесни Алуминиумски Тело

DJC Велосипед Суспензија Seatpost Шок Апсорбер Амортизерите Пост 25.4 27.2 30.9 31.6 мм, Лесни Алуминиумски Тело

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Тоа одговара за велосипедисти тежина 50kg/ 110lbs да 100kg/ 220lbs(насока на стрелките на часовникот дното завртка ако сте тешки, anticlockwise тоа ако се лесни).Пролет Серпентина Суспензија : Build-во пролет серпентина и амортизерите гума апсорбираат вибрациите, додека се возела, со седиште пост удобност вашата јава искуство, подобрување на шокови.Тоа одговара за велосипедисти тежина 50kg/ 110lbs да 100kg/ 220lbs(насока на стрелките на часовникот дното завртка ако сте тешки, anticlockwise тоа ако се лесни).★Обрнете Внимание да се Избере Точниот Дијаметар од Големината★ .6 мм дијаметар за да изберете.ХЛ КОРП производи се извезуваат далеку од Европа, САД, АЗИЈА.Погрешна големина не ќе работат и ќе предизвика да се вратат.Се враќа сила прилагодливи од стегне или лабава дното завртка.DJC Велосипед Суспензија Seatpost Шок Апсорбер Амортизерите Пост 25.6 мм, Лесни Алуминиумски Тело Features Spring Серпентина Суспензија : Build-во пролет серпентина и амортизерите гума апсорбираат вибрациите, додека се возела, со седиште пост удобност вашата јава искуство, подобрување на шокови.Менгеме форумот 14mm.Неговото производство и продажба се во водечки позиции во индустријата.6 mm тежина 580g/ 1. Алуминиум 6061 тело се обезбеди лесен, 25.Менгеме форумот 14mm.Суспензија за патување 40mm/ 1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста