• Новак
ООП-U2 Тешко да Почне Уред од страна на PartsBroz - Компатибилен со 3.5 - 5-Тон AC Единици

ООП-U2 Тешко да Почне Уред од страна на PartsBroz - Компатибилен со 3.5 - 5-Тон AC Единици

Оценка на стоката:
DEN 1948.80

Достапност
Производот е достапен

ДЕЛ БРОЈ ООП-U2 : Тоа е високо-квалитетни точно еквивалент за дел броеви ООП-U2. КОМПАТИБИЛЕН БРЕНДОВИ ВКЛУЧУВААТ : Универзална.ПОПРАВКИ НА СЛЕДНИТЕ СИМПТОМИ : Куќа светла треперење во текот на AC почеток; Вашиот AC единица е бучна за време на стартување; Вашиот AC единица е потребно време за да се започне, Вие сакате да го продолжи животот на вашиот AC единица.КОМПАТИБИЛЕН СО ТИП на ПРОИЗВОД : AC Единици.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ ДЕЛОВИ : Сите делови ги исполнуваат или надминуваат сите оригиналниот производител спецификации за одговара и перформанси.Тие нудат издржливост треба на дел од трошоците на други алтернативи.Ние обезбедуваме доживотна гаранција и гарантира 100% пари назад.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста