• Новак
Кал Пита Бебе Момчиња Applique Лигавче

Кал Пита Бебе Момчиња Applique Лигавче

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

90% Памук, 10% Полиестер.Увезени.Кука и Јамка затворање.Машина За Миење.Мерки 13,5 x 9.5. Од Кал Пита.Хранење време е забава со вашиот малиот човек стилизирана во една од овие симпатична bibs од Кал Пита.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста