• Новак
BRIGHTFUN 3 Начин Енергија Дистрибуција Блок, 1x 0 Колосек во / 3X 4 Мерач Од Amp Енергија Дистрибуција Земјата Дистрибутер Поврзување Блок за Автомобил Аудио Засилувач Splitter

BRIGHTFUN 3 Начин Енергија Дистрибуција Блок, 1x 0 Колосек во / 3X 4 Мерач Од Amp Енергија Дистрибуција Земјата Дистрибутер

Оценка на стоката:
DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

????【Дистрибуција Блокови】1 x 0 GA ВО, 3 x 4 GA НАДВОР, Текст прифаќа 1/0 или 4 жица, Излези прифаќа 4 или 8 жица, Доаѓаат со 1 Парче автомобил засилувач моќ дистрибуција, направи жици вашиот систем полесно со висок квалитет дистрибуција блокови. ????【3-Начин на Конекција】 : идеален за мулти автомобил amp системи, nickle позлатен внатрешни материјали елиминира можноста од корозија, рѓа, оксидација, или предвремено носат на говорникот жица точки на поврзување. ????【Лесно да се Инсталира】 : Завртка-надолу жица стеги, отпорност на snap-на пластичен капак, 100% солидна месинг конструкција за отпорност на корозија, овозможува да се добие долговечност надвор на вашиот систем што очекувате. ????【Длабоко Жица Вдлабнатини】 : Дистрибуција блокови со длабоки вдлабнатини за заштита на жици од оставена изложени на елементи или други објекти што може да го предизвика вашиот систем да malfuction. ????【Завртка-надолу Жица Стеги】 : Ален главата блузи и огромен сет завртки со мали serrated завршува гарантираат во согласност силна врска која ја излева confince против лабава жици.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста