• Новак
Guang-Т Женски Мокрење Уред,Туристички Кампување Отворено Стои Пишам Обновливи Писоар Жените Инка Преносни Урина Уринарниот(4 Парчиња )

Guang-Т Женски Мокрење Уред,Туристички Кампување Отворено Стои Пишам Обновливи Писоар Жените Инка Преносни Урина Уринарниот(4

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : Женски мокрење уред кој ви овозможува да уринираат додека стои нагоре.Тоа е уредни, дискретна и хигиенски.Направени со флексибилни, медицински одделение силиконски.Совршен печат и е удобен за користење, овозможувајќи му на корисникот да сквош или пати, а потоа тој повторно станува својата форма во еден момент уред да бидат повторно да се користат одново и одново без деградација во своите хигиенски својства.Специјален Дизајн : широк инка да се земе брз проток и полн мочен меур без ризик од јавните или backwash.Долго spout обезбедува течност е насочена добро оддалеченост од телото и облеката.Повеќенаменски : Идеален Додаток за Патување, Backpacking, Кампување, Планинарење, Пешачење, Трчање, Mountaineering, Canoeing, Велосипедизам, Фестивали, Отворено Настани, Летање, Нуркање.Нема повеќе валкани тоалети ackage се Вклучени : 4 x Дама Писоар , 5pcs ракавици за еднократна употреба.Ние се стремиме да им обезбедиме на нашите клиенти со најдобрите искуства во земјата.Ние гарантираме 100% се Бесплатно се Врати, ако не се задоволни со нашите производи,Нека ви ризик купување. 1.Карактеристики : Женски мокрење уред кој ви овозможува да уринираат додека стои нагоре.Тоа е уредни, дискретна и хигиенски.Направени со флексибилни, медицински одделение силиконски.Совршен печат и е удобен за користење, овозможувајќи му на корисникот да сквош или пати, а потоа тој повторно станува својата форма во еден момент уред да бидат повторно да се користат одново и одново без деградација во своите хигиенски својства. 2.Специјален Дизајн : широк инка да се земе брз проток и полн мочен меур без ризик од јавните или backwash.Долго spout обезбедува течност е насочена добро оддалеченост од телото и облеката. 3.Повеќенаменски : Идеален Додаток за Патување, Backpacking, Кампување, Планинарење, Пешачење, Трчање, Mountaineering, Canoeing, Велосипедизам, Фестивали, Отворено Настани, Летање, Нуркање. 4.Нема повеќе валкани тоалети ackage се Вклучени : 4 x Дама Писоар , 5pcs ракавици за еднократна употреба. 5.Ние се стремиме да им обезбедиме на нашите клиенти со најдобрите искуства во земјата.Ние гарантираме 100% се Бесплатно се Врати, ако не се задоволни со нашите производи,Нека ви ризик купување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста