• Новак
LORONA Деца Тинејџери Полиестер-Памук Мешавина Симпатична Акварел Бебе Туш Дизајн Плажа Крпа Наметка Ќебе погоден за носене Маскирани Ќебе Качулка Наметка

LORONA Деца Тинејџери Полиестер-Памук Мешавина Симпатична Акварел Бебе Туш Дизајн Плажа Крпа Наметка Ќебе погоден за носене

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

[МАТЕРИЈАЛ] : Полиестер-памук Смеса.Тоа е ткаенина, не се пластични.водоотпорен еко-пријателски , исклучително отпорни на вода, брзо сушење, Лабава Ракав.Светлината Текстура Супер Меки и Дише. [Дизајн] : Екстремно отпорен на вода, брзо сушење, долго тело парче со голема маскирани капа имајќи сува од глава до нога.Лесно да се носат со ремени со копче. [Димензии] : Ова hoody ќебе е во две големини кои одговараат на сите тинејџери деца да ги задржи пријатна или не може да биде мала хроматските аберации поради фактори како што се на екранот, ве молиме обратете се на вистинскиот објект.По-продажбата на услугата - Ако не сте задоволни со нашите производи по приемот на стоката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста