• Новак
Ifrich Mens Женска Момчиња Девојчиња Шила Атлетика Трки Трчање атлетика Патики ...

Ifrich Mens Женска Момчиња Девојчиња Шила Атлетика Трки Трчање атлетика Патики ...

Оценка на стоката:
DEN 334.80

Достапност
Производот е достапен

Увезени.Гумен ѓон.Ве молиме изберете големина од нога должина,широк нога може да избере една големина поголема.Костец : Увезени.Песната патики костец на дното подобро.Cleats : Лесни и достапни се лизга-на влечење cleats на патот.Перформанси последните : гумени outsole со метални шила им помогне на вашиот трчаат побрзо.Отстранлив : пакет вклучува чевли со 8 шила и екстра шила со алатка за замена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста