• Новак
OshKosh Б'Gosh Момчиња Совршен Тешка Категорија Јакна Грб

OshKosh Б'Gosh Момчиња Совршен Тешка Категорија Јакна Грб

Оценка на стоката:
DEN 959.76

Достапност
Производот е достапен

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Во тешка категорија јакна, тешка категорија грб.Руно Наредени.Мрачно Детали На Вратите. 2 Функционални Џебови.Патент.Сина деца момчиња тешка тежина puffer јакна со аспиратор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста