• Новак
Dak Прескот Кандидати Сепија Разбиена Мраз Авто Дебитант #/24 Bgs 9.5/10 Дијамант - Фудбал Slabbed Autographed Дебитант Картички

Dak Прескот Кандидати Сепија Разбиена Мраз Авто Дебитант /24 Bgs 9.5/10 Дијамант - Фудбал Slabbed Autographed Дебитант

Оценка на стоката:
DEN 2159.76

Достапност
Производот е достапен

Категорија; Фудбалски Slabbed Autographed Дебитант Картички.DAK ПРЕСКОТ 2016 КАНДИДАТИ СЕПИЈА РАЗБИЕНА МРАЗ АВТО ДЕБИТАНТ #/24 BGS 9.5/10 ДИЈАМАНТ, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Dak Прескот сувенири.Далас Каубојс сувенири.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста