• Новак
Амазон Основите Пурпурна Перат Течни Училиште Лепак, Суши Јасно, 5 мл Шише, 4-Пакет

Амазон Основите Пурпурна Перат Течни Училиште Лепак, Суши Јасно, 5 мл Шише, 4-Пакет

Оценка на стоката:
DEN 133.68

Достапност
Производот е достапен

4 шишиња на течни училиште лепак (5 унци секоја); прилично виолетова боја; суши јасно.Ефикасно се придржува елементи заедно, вклучувајќи хартија, фотографии, и ткаенина.Safe не-токсични формула; идеален за на училиште, дома, и уметности и занаети.Лесно се мие далеку од рацете и облека за брзо расчистување.Мерки 5.6 од 6.2 од 6,2 инчи; поддржан од страна на Основите 1-година ограничена гаранција.Опис на производот Основите Пурпурна Перат Течни Училиште Лепак, Суши Јасно, 5 мл Шише, 4-Пакет Од Производителот Основи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста