• Новак
Универзална клима уред ЕКС 10542C A/C Компресор Контрола Вентил

Универзална клима уред ЕКС 10542C A/C Компресор Контрола Вентил

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Пакет Димензии : 4.1 cms (L) x 6.8 cms (W) x 10.2 cms (H).Тип На Производ : Вентил.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Кина.UAC е водечка индустрија, целосна линија производител на резервни климатизација делови.UAC делови се произведени и тестирани за да ги исполнуваат или надминуваат OE спецификации.На UAC бренд е доверлив од механика и возило сопственици околу светот за повеќе од 30 години, нуди совршено се вклопуваат по прифатлива цена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста