• Новак
Петар Зајакот Washi Лента, 5 Ролни Washi Лента Во Собата, Екстра Широк & Екстра Долг Налепница Лента Ролни, Изработка Материјали - Ведрина Фер

Петар Зајакот Washi Лента, 5 Ролни Washi Лента Во Собата, Екстра Широк & Екстра Долг Налепница Лента Ролни, Изработка Материјали

Оценка на стоката:
DEN 719.76

Достапност
Производот е достапен

Исклучителна Washi Дизајни - Додадете whimsical шарм на вашите проекти и украси со нашиот Петар зајакот-тематските washi ленти колекција.Донесе на вашето уметничко дело на целиот ново ниво, преку користење на нив за scrapbooking, занает саеми, подарок завиткување, и други DIY проекти!.Стапчиња за Различни Површини - можностите се бескрајни, со нашите групи на washi лента!Оваа washi лента тема пакет стапови за различни површини, вклучувајќи дрво, пластика, па дури и метал — и не е лесно да се отстрани без да предизвика штета.Премиум Квалитет за Поставување Печат покани & честитки со нашиот тесен & широк washi ленти.Оваа washi лента тема пакет е водоотпорен, може да се менува, лесно да лупам & отстранлив.Тоа не остави никакви непријатни остатоци на површини, премногу.Комплет за Бескрајни Користи - да Користите нашата украсени ленти поставени за да се создаде бескрајни дизајни.Оваа група ги вклучува 5 ролни на repositionable лента мерење 2cm x 10m (0.79" x 394"), 5cm x 10m (1.97" x 394"), 6cm x 10m (2.36" x 394") и 8см х 10m (3.14" x 394").Одржливо Направена Во Ведрина Фер, ние се стави заедно изработката & одржливост.Направени од планетата-friendly ресурси & алтернативи, нашите одржлив производи се забавуваат & трајни.Користете & создаде уметност со леснотија и без повреда на животната средина!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста