• Новак
MADE4U [Impressionism Серија 2] [20] [Подебели (1)] [Дрво Врамени] Боја со Броеви Комплет со Четки и Бои (Духови од страна На Езерото HHGZGX9362)

MADE4U [Impressionism Серија 2] [20] [Подебели (1)] [Дрво Врамени] Боја со Броеви Комплет со Четки и Бои (Духови од страна

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

1. Бојата не се исуши побрзо, ве молам, бидете сигурни дека капаци се на цврсто кога не е во употреба.Ако направите грешка, ќе имаат способност да се поправи тоа како стравува имаат одлични spreadability.Ве молиме чисти вашиот paintbrushes штом ќе се направи со една боја за да ги задржи во одлична состојба.Поради печатење причини, може да постојат некои разлики помеѓу платно и референтните слика вклучена во вашиот комплет.Можете исто така да проверете обоени букви на предната страна од кутијата.Made4u Sable : Одлични течни одржување капацитет, што резултира со еден лесен, во согласност Мазна протокот на сликата.Не залута или се шири додека сликарство.Рачка Материјал : Мат Дрво,без боја чипови или попуштат,да се Обезбеди Без Губење на Косата или Wobble и Обезбедување Години на Одлични, Сигурен Сервис.Made4u специјално дизајнирани со четка носител е исто така вода во садот за миење на четки.Ви благодариме за изборот на овој Made4u Боја-по-Број комплет.Ние сме убедени дека откако ќе ја отворите кутијата и да се запознаат со производи внатре ќе бидат многу задоволни со нашиот квалитет.Откако ќе завршите со вашиот првата слика што ќе се чувствуваат како вистински уметник!Боја-по-Број е Направите Тоа Сами, занает кој е многу популарен во Европа, Јапонија, Кореја и сега сад.Без разлика дали ќе изберете да се направи оваа слика како подарок за некого, домашна декорација за себе или едноставно како релаксирачка хоби ќе биде создавање на свој уметничко дело, а ние сме сигурни ќе сакате да ги нарачате повторно од Made4 U.Боја-по-Број е совршен првиот чекор за почетници.Нашите Боја-по-Број колекции се наменети за тинејџери, возрасни и постари лица, како тие им помагаат со концентрацијата, умешност и се преубави што ќе почнете да го видите вашиот слика се појавуваат.Боја-по-Број нуди сите основни сликарство вештини кои ви даваат чувство на остварување.Споделување на забава со сликата со вашето семејство и пријатели и да се создаде свој ремек-дела.УЖИВАЈТЕ во!И ви благодариме повторно за подредување од Made4u.Made4u Боја-по-Број колекции вклучуваат платно монтира на рамка во која на сликата е составен од светло сини линии и секоја област е обележана со бројот што одговара со нумерирани боја боја вклучени во сетот.Некои од нашите платна имаат темно сива боја засенчени места кои се насликани со боја без број на неа.Како области во кои се пополнуваат, ќе го видите вашиот уметнички дела постепено се открива.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста