• Новак
ГОР НОСАТ Мажите Дише Планински Велосипед Шорцеви

ГОР НОСАТ Мажите Дише Планински Велосипед Шорцеви

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

100% Други Влакна.Увезени.Мажите шорцеви (inseam : 34 см) за топли временски услови.Удобноста се Вклопуваат/Велосипед специфични намали.ГОР Избрани Ткаенини : Брзо влага wicking и исклучително дише.Делумно еластична корселе, 2 предни и 2 страна архивиран џебови, Сокриени пред патент.ГОР C3 Трага Шорцеви, Големина : S, Боја : Црна, 100047. Разноврсна и удобно краток дека ќе ви се задржи кул и заштитени на краток до среден должина вози, без разлика дали тоа е на патеки или само се вртат низ парк.Пар оваа overshot со вашиот омилен лагер да се создаде голема возат се постави.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста