• Новак
Пар Хром Домување Двоен LED светилки drl + Проектор Магла Светлина Светилка Компатибилен со Volvo В.Н.Е VNL 430 300 630 740 04-18

Пар Хром Домување Двоен LED светилки drl + Проектор Магла Светлина Светилка Компатибилен со Volvo В.Н.Е VNL 430 300 630

Оценка на стоката:
DEN 4461.12

Достапност
Производот е достапен

▶️ Plug-n-Игра Операција, Директна Топ-На OE Fitment или Замена за Акции Единица. ▶️ Full LED Осветлување Заменува Употреба на Халоген Светилки. ▶️ Изграден Во Двоен LED Ореол Прстени. ▶️ IP65 Вода / Отпорни на Прашина. ▶️ Ореол светилки drl Ќе Бараат Постоечките Инсталации за Осветлување. 04-18 Volvo В.Н.Е VNL 300 400 430 630 740 760 860.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста