• Новак
60% Безжична Механички Тастатура и Жичен Глувчето,Chroma RGB 12 LED позадинско осветлување Тип C Жичен 61 Копчиња Компактен Игри Тастатура Bluetooth 5.0 Сина Прекинувач,RGB Игри Глу

60% Безжична Механички Тастатура и Жичен Глувчето,Chroma RGB 12 LED позадинско осветлување Тип C Жичен 61 Копчиња Компактен

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Жичен /Wireless /Bluetooth 3 Режими на тастатурата】Оваа механички игри тастатура е наменета да се користи во 2 поврзување начин, жичана конекција со приклучување на Тип-C USB кабел за податоци, безжична конекција со спарувањето со уреди што поддржуваат Bluetooth 5.0, и може да се поврзат до 3 уред истовремено кога во Bluetooth режим , можете да го притиснете FN+TAB за да го вклучите режим на конекција за да одговара на вашите вистински потреби.Забелешка : Кога ја вклучите тастатурата и се префрлат на Bluetooth режим, Q или W или E ќе флеш. 【61 Копчиња Компактен Механички Тастатура】Овој 60% механички игри тастатура е направена од минималистички ергономски 61 копче на изгледот, да се зачува простор, се комбинираат на металната плоча и ABS структура, повеќе мода и издржливи, блескав карактер, нема потреба да се грижите носат надвор, мини големина, лесни, може да се направи најмногу користење на екстра простор на вашето биро, лесно да се носат и се користи секогаш кога и каде и да сте, FN копчето комбинација може да се реализира повеќе клучни функција, повеќе практични. 【RGB позадинско осветлување Игри Тастатура】Овој безжичен игри на тастатурата може да го понуди на 12 различни виножито осветлување ефект, лесно може да се прилагоди со притискање на FN+ копче, таа, исто така нуди 5 прилагодува нивото на осветленост и 5 прилагодливи дишење брзина ниво за вашиот избор, да се создаде прекрасен визуелен празник кога го користите особено во темно место, може да ја подобри конкурентната атмосфера кога игри, и можете да го притиснете FN+X копче за вклучување/исклучување на светлото во позадина. 【65 G Ultralight Игри Глувчето 6400 DPI】Овој лесен PC игри глувци е дизајниран со О облик перфорирани форма, ја намалува телесната тежина, заштедува повеќе енергија, ги подобрува топлина дисипација, продолжување на работниот век, долга плетенка paracord кабел го прави да се движи повеќе флексибилен, ергономски домување може да се вклопи во вашата дланка совршено на кој начин ќе го тоа, се направи со користење на повеќе удобно, посебно кога игри. 【Широк Компатибилност】Оваа батерија игри тастатура опремен со жичана/безжична конекција, ергономски изградба, светлечки карактер, виножито светлото, FN копче за кратенка комбинација, тип-c интерфејс, конфликт-бесплатно, не се лизга мат, 61 клучни изглед, долги USB кабел, изградена-во 1000 m Ah литиум батерија, отстранлив keycaps, може да се компатибилни со КОМПЈУТЕР, MAC компјутер кој поддршка на Windows 2000/XP/VISTA/7/8/10&gnu / linux, MAC или било кој уред кој поддржува Bluetooth 5.0 конекција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста