• Новак
Swix Био-Degradable Ски Аикидо Восок UR8-6 Средината на Темп, Црвена, 60 Грама

Swix Био-Degradable Ски Аикидо Восок UR8-6 Средината на Темп, Црвена, 60 Грама

Оценка на стоката:
DEN 373.20

Достапност
Производот е достапен

Идеален за тренинг и натпревар.За средината на опсегот температури 14 F да 36 F (-10 C на +2 C).За сите snowtypes.Biodegradable. 60 грама.Swix Biodegrabdable трки и обука восок е универзален јаглеводород восок одговара за одборот и ски слично.Одликувајќи се со био-degradable формула, таа ги опфаќа temps од 4 подолу за да 14 погоре Целзиусови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста