• Новак
AUTOSAVER88 Taillights Опашка Светилки Компатибилен со Chevy Chevrolet Silverado 1500 2500 3500 1999-2006 & 2007 година со Класичен Тело Стил GMC Сиера 1500 2500 3500 1999-2002

AUTOSAVER88 Taillights Опашка Светилки Компатибилен со Chevy Chevrolet Silverado 1500 2500 3500 1999-2006 & 2007 година

Оценка на стоката:
DEN 1620.96

Достапност
Производот е достапен

3 ОСВЕТЛУВАЊЕ РЕЖИМИ за сликање - Кочница светлина, да се претвори сигнал и копија светлина функција посветла осветлување како поликарбонат леќа се подобри осветлувањето transmittance, што ќе ви овозможи да се вози повеќе безбедно во текот на ноќта.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.ДИРЕКТНИ ОЕМ FIT - Фабрика-стил опашка светлина собранието е компатибилен со 1999-2006 Chevy Silverado 1500/2500 / 2001-2006 Chevy Silverado 1500 HD/2500 HD/3500 / 2007 Chevy Silverado Класичен / 1999-2002 GMC Сиера 1500/2500 / 2001-2002 GMC Сиера 1500 HD/2500 HD/3500.ЦЕЛОСНО PLUG-N-ИГРА - Топ-на опашката светла ќе ви овозможи да лесно & брзо да го заврши лесна инсталација, без никаква стручна помош.План започнува на датумот на купувањето.Тоа е време да ја замените вашата стара со многу подобрена Autosaver88 опашка светлина собрание!. 2001-2002 GMC Сиера 1500 HD/2500 HD/3500. 2001-2006 Chevy Silverado 1500 HD/2500 HD/3500.Autosaver88 опашка светлата се дизајнирани да одговараат на вашите оригинални светла во форма, но во голема мера ги надминуваат OE во однос на перформансите.ВОДООТПОРЕН & DUSTPROOF - структурата се состои од водоотпорен слој, ув филтер слој и шок-доказ слој за да се спречи вода и прашина да навлезат во внатрешноста на taillights и го издржат било кој временски штета.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста