• Новак
FSJIANGYUE Овошје Кошница Плоча Нордиските Креативни Керамички Рамен Овошје Фах Bonbonteller Плоча Дневна Соба Плоштад Торта Плоштадот Печење Послужавник (Боја: црвено - Дрв?

FSJIANGYUE Овошје Кошница Плоча Нордиските Креативни Керамички Рамен Овошје Фах Bonbonteller Плоча Дневна Соба Плоштад

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Еколошки керамички глазура ги исполнува еколошките стандарди за безбедност, рака-насликани ембриони, 1300 степен висока температура отпуштање, не-токсични и безопасно, како безбедно како керамички чаши; база користи здрава и еколошки смола, смола материјали не се само еколошки, но, исто така, имаат добра текстура и интегритет.Сјај, тоа е добар материјал за занаети.Совршен за статистика собири, вечери, партии, празник овошје чинии, така што може да се погледне подобро сега и импресионира вашите гости.Исклучителна модели и боење, опашот се чини дека има здив на животот, на рака-насликани боја е паметен и згодна, со природен стил на целиот производ.На задебелена дното е мазна и мазна, додавајќи не се лизга мат дека ќе не гребење на маса и да се заштити вашиот мебел.Ние гарантираме за квалитетот на нашите производи.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, така што ќе ги добиете најдобрите шопинг искуство.Ние гарантираме за квалитетот на нашите производи.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, така што ќе ги добиете најдобрите шопинг искуство.Боја : White Product спецификации : Име : Овошје плоча.Боја тип : бела.Димензии : дијаметар 31cm, висина 14.5 cm (за повеќе детали, ве молиме погледнете на легендата)Број еден.Материјал : керамички и смола база.Стил : Европски стил.Предмет : ресторан, кујна, свадба, забава, студија, спална соба.Совети : 1. Грешка од 1-3 см се јавува поради прирачник за мерење.2. Поради различни компјутер/екранот, производот боја може да биде малку поинаков од сликата.3. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро и да ви даде задоволителен одговор.На Клиент Прашања &Одговори.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста