• Новак
Урбан Деко Палубата Птица Фидер Пол Птица Фидер Тремот Мулти-Кука Птица Фидер Куки за Дек Комплет со Две Прилагодливи Гранки.

Урбан Деко Палубата Птица Фидер Пол Птица Фидер Тремот Мулти-Кука Птица Фидер Куки за Дек Комплет со Две Прилагодливи Гранки.

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Дек Птица Фидер Големина : Ова палубата мулти-кука птица фидер пол големина е 29.9 W x42" Х. Тоа може да биде стегната да било хоризонтална палубата шини до 2.1 инчи дебела.Издржлив Материјал : Ова палубата птица фидер тремот е направен од тешки дебели челик,трајни црна прав обложени да се спречи рѓа и да се одржи долгорочна издржливост.Лесен за Инсталација : Не се потребни алатки за собрание.Прилагодливи рака knob може да бидат построги и се олабави брзо за лесна инсталација и отстранување.Широко се Користи : Дек кука птица задолжени за хранење телиња наменета за бесење различни птица задолжени за хранење телиња, suet кафези,planters тенџере кошница, светлина фенери,празник украси,string светла,ветер chimes, други украс да декоративни вашиот надворешен простор за живеење.Животот : Ние сме секогаш сигурни дека нашите производи'quality.Ве молиме контактирајте со нас прво ако ви се исполнат проблеми со квалитетот во рок од 12 месеци или незадоволни нашите тремот птица фидер.Ние ќе ви даде решение ПОБРЗО.Урбан Деко нуди премиум производи за вашиот патио додека надминува највисок индустриски стандарди и нуди беспрекорна грижа на клиентите.Ние се грижиме за диви птици и можете да уживате во природниот сцени или убавина во вашиот тревник или градина.Нашите птица фидер кука е птица поставен на врвот, а постојат 2 деликатна остава на секоја гранка со додава една убава акцент дури и кога птици не може да бидат присутни.Урбан Деко има широк спектар на производи или тие се рустик, модерна, гроздобер, антиквитети или стилски, вие не мора да се погледне тука и таму за некоја посебна особина на производот, бидејќи ние нудиме голем избор на производи кои ќе бараат.Така, се стави на вашата довербата во овој бренд, бидејќи вие нема да бидете разочарани некогаш по купување на производи од нас.Висина : 42 Инчи.Материјал : Тешки челик.Боја : Црна.Отварање на големината на секоја кука : 0.6".Прилагодливи не се лизга accommodates огради до 2.1 инчи дебела. 1 x Палубата птица задолжени за хранење телиња пол.Топло Совети : Цвет садови и птица задолжени за хранење телиња не се вклучени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста