• Новак
EMD Millipore EX0564-1 Етилен Гликол 99+%, 3L

EMD Millipore EX0564-1 Етилен Гликол 99+%, 3L

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Есеј (GC) 99.0% мин.Боја (APHA) 10 max.Форма Јасна течност.Инфрацрвениот спектар во Согласност со стандардите.EMD Millipore EX0564-1 Етилен Гликол 99+%, 3 L Есеј (GC) 99.0% мин Боја (APHA) 10 max Форма Јасна течност Инфрацрвениот спектар во Согласност со стандардите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста