• Новак
CountryArtHouse Кралска Сина Велур Киселина Слободни 12x16 Слика Рамка Душеци со Бела Core Bevel Намали за 11x14 Слики - Одговара 12x16 Рамка - Пакување од 100 Душеци - со Кеси & Backings

CountryArtHouse Кралска Сина Велур Киселина Слободни 12x16 Слика Рамка Душеци со Бела Core Bevel Намали за 11x14 Слики

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

100-Pack w/ Backings & Јасно Кеси.Ќе добиете 100 Индивидуални Душеци, Backings и Кеси.Киселина Слободни, Бела Core 4-Ply Душеци.Вкупната Големина 16" x 16" - Bevel Намали Отворање на Големината на 11.5" x 11.5" 12" x 12" Фото.Поддршка и Јасна Кеси СЕ опфатени со оваа опција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста