• Новак
kemimoto 39mm Тркала Имајќи Greaser Алатка Компатибилен со Може да Сум Одметник X3 & MAX Турбо RR 2021 2022 2019 2020 2018 2017 OE го Замени #293350109

kemimoto 39mm Тркала Имајќи Greaser Алатка Компатибилен со Може да Сум Одметник X3 & MAX Турбо RR 2021 2022 2019 2020 2018

Оценка на стоката:
DEN 1439.76

Достапност
Производот е достапен

39 MM тркала имајќи greaser е умен алатка да се направи тешка работа лесно, ви помогне да заштедите многу време да маснотии вашиот тркала лежишта дека треба да се направи од фабриката.Тоа ќе се вклопи совршено лесна за употреба.Со Kemimoto одметник x3 тркала имајќи greaser, може јасно да се види на маснотии во имајќи по.О-прстен печат дизајн ви овозможува да се спаси маснотии и спречување на маснотии од успеваат надвор во текот на користење.Таму не е многу маснотии во лежишта од фабриката.Има greaser алатка за одметник x3 го прави вашиот тркала имајќи подмачкан и работи правилно брз е многу поевтино отколку да се има да replae сушен до лежишта.Материјал на X3 тркала имајќи маснотии е направен од алуминиум, што е извонреден да се спротивстави на корозија.39 mm greaser алатка е дизајнирана за долгорочна употреба.Knurled површината ви помогне да инсталирате маснотии и земи го цврсто и да го извади тоа лесно.X3 тркала имајќи маснотии е мора да има прилог на вашата лента со алатки ако имате Одметник X3 MAX XRS XDS РК Турбо Р. answer : ___________________________ Note : 39mm тркала имајќи маснотии не се компатибилни со 2017 - 2022 Може да Сум Одметник XXC и OE го Замени #293350109. Компатибилен со 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Може да Сум Одметник X3 Турбо.Компатибилен со 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Може да Сум Одметник X3 Турбо Р. Компатибилен со 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Може да Сум Одметник X3 X ДС Турбо Р. Компатибилен со 2018 2019 2020 2021 2022 Може да Сум Одметник X3 X Г-Turbo.Компатибилен со 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Може да Сум Одметник X3 MAX Турбо.Компатибилен со 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Може да Сум Одметник X3 MAX Турбо Р. Компатибилен со 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Може да Сум Одметник X3 MAX X ДС Турбо.Компатибилен со 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Може да Сум Одметник X3 X RS Турбо Р. Компатибилен со 2018 2019 2020 2021 2022 Може да Сум Одметник X3 X Г-дин Турбо Р. Компатибилен со 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Може да Сум Одметник X3 MAX X RS Турбо Р. Компатибилен со 2014 2015 2016 2017 Може да Сум Одметник 1000. Компатибилен со 2016 година Може да Сум Одметник Max 1000.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста