• Новак
ZEFS--ESD Тетоважа Алатки, Полн Тетоважа Машина за Полнење 2 Серпентина Тетоважа Пиштоли Напојување на Додатоци за Почетници Тетоважа Уметници

ZEFS--ESD Тетоважа Алатки, Полн Тетоважа Машина за Полнење 2 Серпентина Тетоважа Пиштоли Напојување на Додатоци за Почетници

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Некои објекти се достапни во различни бои.Ние брод по случаен избор.Со ова целосно тетоважа машина колекции.ги задоволат сите ваши потреби за тетоважа.Предности : висока точност, стабилна работна брзина и висок силата која им овозможува да работат за 4 часа на истегнување без никаква топлина.Совршен за секоја тетоважа уметник во потрага за добар квалитет тетоважа.Нашата служба за корисници е онлајн 24 часа, и можете да побарате било какви прашања во секое време.Пакување List Coil машина*2pc, Совети*10pcs, за Еднократна употреба Костец *5pcs, Напојување*1pc, Игли*50pcs, Нога педалата*1pc, Клип мозок*1pc, Ракавица*1 пар, Grommets*1bag, O-прстени*1bag, Алуминиум костец*2 парчиња, Мастило чаши*2bags, Цевка четки*1bag, Гума бендови*1bag, Пракса на кожата*1pc Stainless челик совети * 2 парчиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста