• Новак
Yosoo Здравје Опрема 1/4 Цинк Легура Вода за Пиење Тапа, Под Мијалникот Вода за Пиење, Допрете, Вода Филтер Систем Допрете за Чиста Вода, Филтри за Вода, Вода Purifiers, Вода So

Yosoo Здравје Опрема 1/4 Цинк Легура Вода за Пиење Тапа, Под Мијалникот Вода за Пиење, Допрете, Вода Филтер Систем Допрете

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Апликација】 : филтерот допрете главата широко се користи во сите видови на прочистена вода, филтри за вода, вода purifiers, вода softeners, вода електролиза машини. 【Хром позлатен】 : Донесува со хром позлатен, водата на филтерот за внатрешно под мијалникот е одличен декор за вашата кујна. 【360 степен ротација дизајн】 : Со 360 степен ротација дизајн goose вратот тапа, вода филтер допрете го е многу елегантна и издржлива. 【Висок квалитет на цинк легура】 : Усвојува високо квалитетни цинк легура, ја славината за вода филтер систем е издржлив и здрав. 【Големина】 : големината е 11.5 x 32cm / 4.53 x 12.60 инчи, кој својата сите под контра вода филтер системи.Карактеристики : - Направен од висок квалитет на цинк легура, тешки и трајни. - Домот на боја и стилски дизајн го прават одличен декор за вашата кујна. - 360 степен ротација дизајн goose вратот тапа. - Одговара на сите под контра вода филтер системи. - Широко се користи во различни типови на чиста вода, филтри за вода, вода purifiers, вода softeners, вода електролиза машина.Спецификација : Материјал : Цинк Легура Боја : Сребро Големина : 11.5 x 32cm / 4.53 x 12.60 инчен (Прибл.) Пакет се Вклучени : 1 x Тапа допрете 1 x Торба на дополнителна опрема пакет Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.Во текот на инсталацијата, тапа интерфејс е опкружено со водоотпорен лента за да се направи повеќе одговара на водовод заеднички.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста