• Новак
JYDQM Домаќинство Мултифункционален Креативни Ткиво Кутија, апарати за Складирање Кутија, Декоративни Алатки, Автомобил Ткиво Носителот, Салфетка Кутија (Боја : C)

JYDQM Домаќинство Мултифункционален Креативни Ткиво Кутија, апарати за Складирање Кутија, Декоративни Алатки, Автомобил

Оценка на стоката:
DEN 2396.64

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : пластичен материјал, не-токсични и еколошки, издржливи, мазни рабови, лесно да се грижи за, долг работен век; преграда за складирање, дебела и издржливи, прекрасен изглед, може да се сместат ткива, далечински управувач, козметика, итн.Применливи прилики : семејството дневна соба кафе на маса, спална соба headboard, канцеларија, бања складирање и организација, правење на вашиот простор повеќе уредно и убави.Големина на : 18.Тоа е практична и убави, и тоа може исто така да зачувате дребулии; тоа може да се користи на бањата потоне за да се олесни шминка и после миење раце, и го стави козметика; биро , Лесно да се извлече, стави канцелариски материјали; исто така, може да биде ставен во бањата, лесно да се извлече, да ги отстраните чуден мирис, широка употреба.Тоа е погодно да се користи после јадење на овошје ужина.Ве молиме да земете во реалниот како стандард. Ве молиме овозможи 0-2cm грешка поради прирачник за мерење., една работа е мулти-цел., една работа е мулти-цел.Материјал : пластични материјали.Употреба : може да се користи на кревет од спалната соба и масичката во дневната соба.Применливи прилики : семејството дневна соба кафе на маса, спална соба headboard, канцеларија, бања складирање и организација, правење на вашиот простор повеќе уредно и убави.Тоа е погодно да се користи после јадење на овошје ужина.Дизајн : Шема дизајн, убава и дарежлив; дното материјал е дебели, цврсти и издржливи; на врвот на мобилен телефон слот и хартиена крпа дупка дизајн, мулти-цел употреба.Карактеристики : пластичен материјал, не-токсични и еколошки, издржливи, мазни рабови, лесно да се грижи за, долг работен век; преграда за складирање, дебела и издржливи, прекрасен изглед, може да се сместат ткива, далечински управувач, козметика, итн. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Употреба : може да се користи на кревет од спалната соба и масичката во дневната соба.Дизајн : Шема дизајн, убава и дарежлив; дното материјал е дебели, цврсти и издржливи; на врвот на мобилен телефон слот и хартиена крпа дупка дизајн, мулти-цел употреба.Материјал : пластични материјали.Тоа е практична и убави, и тоа може исто така да зачувате дребулии; тоа може да се користи на бањата потоне за да се олесни шминка и после миење раце, и го стави козметика; биро , Лесно да се извлече, стави канцелариски материјали; исто така, може да биде ставен во бањата, лесно да се извлече, да ги отстраните чуден мирис, широка употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста