• Новак
Emerson TC48 Универзална Thermocouple, 48-инчен

Emerson TC48 Универзална Thermocouple, 48-инчен

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Може да се користи на различни апарати во вашиот дом.Чува вашите апарати трае подолго.Направени со само највисок квалитет на материјали.Се работи за двете ЛП и природен гас апликации.Оваа 48" универзална thermocouple заменува thermocouple гас пилот светло контрола во furnaces,, грејачи на вода и гас простор греалки.Тоа вклучува адаптер за монтирање и совет клип за универзална замена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста