• Новак
Автомобил Стерео Радио со Бекап Камера за Toyota, FJ Cruiser 2006-2019, Андроид 10 Глава Единица 12.3 Инчен Екран на Допир за Аудио GPS Навигациски Систем Bluetooth Огледало Линк FM/AM WiFi

Автомобил Стерео Радио со Бекап Камера за Toyota, FJ Cruiser 2006-2019, Андроид 10 Глава Единица 12.3 Инчен Екран на Допир

Оценка на стоката:
DEN 974.40

Достапност
Производот е достапен

повеќе од 20 видови на language Delivery Contains1x автомобил андроид главата единица (вклучувајќи пластична рамка)1x GPS Antenna1x моќ cableand други потребни кабли и plugs Tips Select Професионален Високо-квалитетни GPS Навигација за вашиот љубовен автомобил, само не само да изберете совршен производ ,но, исто така, најдобра услуга!Ако Инсталирате имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници, нашите пријателски услуги на клиентите професионалци ќе ви помогнат во секое време, ви благодариме!.Некои апликации не се поддржани од Car Play или Андроид Авто се уште може да биде прикажана преку оваа опција.), совршено совпаѓање на нашите стерео во автомобил, погоден за повеќето автомобили. ✾【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】 100% стандардна големина, најголем бренд цртичка колекции употреба отвори (Metra, PAC, Scosche цртичка колекции, итн.RAM МЕМОРИЈА : 1 G4.✾【ZUOSHINE АВТОМОБИЛ СТЕРЕО АНДРОИД АВТО & CARPLAY БЕСПРЕКОРНО】 Интегрира телефонот со F7 е вграден дисплеј и контроли преку USB.Поддржува 2 USB input6. ✾【НАВИГАЦИЈА со АВТОМОБИЛ】 GPS навигација радио за автомобил пребарување сателитски силно со висока прецизност за навигација и позиционирање GPS + ГЛОНАСС, Поддршка на Онлајн и офлајн мапи, Секој од авто радио е роден со некој вграден GPS, Бог е Систем за Позиционирање, Поддршка на Apple Maps, Google, Waze и други мапи сите во начинот на кој ви овозможува да останете фокусирани на патот.Огледало Линк функција поддржува IOS/Андроид Телефони за да ги синхронизирате мобилен екран на автомобил аудио екран.Поддржува USB интерфејс на камерата, USB DVR8.0, МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ОГЛЕДАЛО ЛИНК】 Автомобил Стерео Изградена-во BT поддржува раце бесплатни телефонски повици,Телефонски книга ги преземете и музиката да свири.Универзална ISO моќ/ аудио приклучок, богата функција проширување пристаништа.Поддржува воланот control16.Погоден for Toyota FJ Cruiser 2006-2019 Canbus(НЕ)Стандард Function GPS + Радио + Bluetooth + Wi Fi + Огледало Link Detailed Параметри 1.ПРОЦЕСОР : Quad Core2.Мали зрачење пречки, уживаат во многу подобро радио reception15.3 Inch IPS display ви дава реални бои од секој агол, Со своето одговорно допир копче за дизајн, исто така Можете да уживате во прецизна fingertip контрола искуство, се Кандидира на две апликации истовремено во сплит режим, го Става сите ваши омилени опции на дофат на вашите прсти, Корисниците можат да се купат директно од Play store за офлајн навигација, Совршен за користење на Google Maps кога поврзани со WIFI.Внатрешни Bluetooth, може да се игра стерео музика преку Bluetooth од вашиот мобилен phone10.Можете да остварувате телефонски повици, да се игра на музика, насоки додека останување фокусирани на патот.Видео поддршка out14.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста