• Новак
L3E Цилиндар на Главата одговара за Гасеница 301.8 C Мини Багер

L3E Цилиндар на Главата одговара за Гасеница 301.8 C Мини Багер

Оценка на стоката:
DEN 2879.76

Достапност
Производот е достапен

Тоа содржи : 1 компјутер цилиндар на главата користи за тип во добра состојба оригинални направени во јапонија тип N DHL/ФЕДЕКС превозот цената на САД во стандардна услуга многу брзо .Ако не сте во САД, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се ре-проверка на превозот метод за вас.ние, исто така, може да обезбеди клипот прстен цилиндар лагер заптивка имајќи вентил поврзување прачка пумпа за вода масло пумпа вратило цилиндар на главата стартер алтернатор турбополнач.ако ви треба вистински слика, ве молиме контактирајте со нас.ако сакате да знаете ни повеќе, ве молиме google нашата компанија име : Evictory дизел резервни делови Co., Ltd.Нашата контакт : мобилен/ whatsapp : 0086 15999928453 skype : evdiesels ви Благодариме со почит елизабет.Тоа содржи : 1 компјутер цилиндар на главата користи за тип во добра состојба оригинални направени во јапонија тип .DHL/ФЕДЕКС превозот цената на САД во стандардна услуга многу брзо .Ако не сте во САД, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се ре-проверка на превозот метод за вас.слики само за референца, ако треба реалната слика, ве молиме контактирајте со нас.Ние, исто така, може да обезбеди клипот прстен цилиндар лагер заптивка имајќи вентил поврзување прачка пумпа за вода масло пумпа вратило цилиндар на главата стартер алтернатор турбополнач инјектор млазницата вбризгување на гориво пумпа термостат сјај plug притисок на маслото сензор цилиндар блок camshaft итн, што се користи за камиони forklifts багери градежни машини .Ако сакате да знаете ни повеќе, ве молиме google нашата компанија име : Evictory дизел резервни делови Co., Ltd .Нашата контакт : мобилен/ whatsapp : 0086 15999928453 skype : evdiesels ви Благодариме со почит елизабет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста