• Новак
25.4 X 300 mm Легура Seatpost 1.0inchx11.81inch Велосипед Велосипед Alluminium Легура Седиште Пост со Микро се Прилагоди Менгеме

25.4 X 300 mm Легура Seatpost 1.0inchx11.81inch Велосипед Велосипед Alluminium Легура Седиште Пост со Микро се Прилагоди

Оценка на стоката:
DEN 383.76

Достапност
Производот е достапен

Lighweight Alluminium алуминиум цевка.Дијаметар φ : 25.4 mm(1inch). 300 мм, во должина(11.8 инчен).Црна.Пред купување, ве молиме мерка дијаметар на seatpost дупка на рамката за да одговара на дијаметар на овој производ; или проверете дали дијаметар на вашиот стар seatpost е во согласност со овој производ (големината единица е метрички mm).Замена seatpost за најголемиот велосипед, планински велосипед, патот велосипед, универзална велосипеди.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста