• Новак
JIAJIA Деца Пондерирана Ќебе Симпатична Авокадо и Тропски Остава Деца Маскирани Ќебе Бања Крпи Фрли Заврши за Деца Детето Девојка Момче Дома Патување Спиење Крпи Бањ?

JIAJIA Деца Пондерирана Ќебе Симпатична Авокадо и Тропски Остава Деца Маскирани Ќебе Бања Крпи Фрли Заврши за Деца Детето

Оценка на стоката:
DEN 912.00

Достапност
Производот е достапен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Полиестер,памук.Машина За Миење. 18.20 Оз.Направен од 80% полиестер 20% памук.Функција на аспираторот и две копчиња за затворање.Супер меки и се одлични рака чувство.Прибл.димензии : 48.98"(W) x 41.26"(H).Машина перат.Печати на овој бања пешкир не е во можност да исчезнат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Маскирани ќебе е голема во големина за да се задржи вашите деца топло, тоа е, исто така, совршена големина за прошетка низ куќата и lounging на троседот, децата да носат хаубата на нивната глава и тоа не влечете на теренот.Достапни во различни слатки и whimsical ликови, оваа атмосфера маскирани фрли го прави секој нап авантура.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста