• Новак
Бен Wa Прогресивна Кегел Тежина Вежба Систем: 6 Тегови за Жена Затегнување, Почетник, за да се Унапреди Зајакнување на карличните Мускули Обновување Решава Keegles Инко?

Бен Wa Прогресивна Кегел Тежина Вежба Систем: 6 Тегови за Жена Затегнување, Почетник, за да се Унапреди Зајакнување на

Оценка на стоката:
DEN 2107.20

Достапност
Производот е достапен

Нашиот систем е уникатен по тоа што е создадена од страна на експерт во областа мускулен развој.Ние ви помогне да се земе погоди работат на креирање на една навистина корисни рутински (наместо само повторувачки монотоно ќор-сокак еден) и гарантира за резултатите што заслужуваат толку долго како што се стави во обид.Ние препорачуваме да направите вежби за дома, како што тие не бараат концентрација и фокусирање (едноставно носи тегови во текот на денот ќе донесе никаква корист).Вие ќе го изберете точниот тежина за да почнете (објаснети во упатствата) и место на кегел тежина во една од футроли (бела пластична работи).Ние сме искрено тука за вас!.Темно розова тежина = 25g Светло розова тежина = 25g Светло сина тежина = 15g.Спајс работите во спалната соба со вашиот партнер и да додадете малку искра на забава во вашиот љубовен живот.Без ова, (ака соодветен стимул) мускулите не растат или се зајакне.Спречи понатамошна штета или "олабавување" на карличните и дури и обратна пред штета.Враќање на вашето тело од раѓање и retighten вашата област, таму долу, до пред раѓањето на детето.Спречи понатамошна штета или "олабавување" на карличните и дури и обратна пред штета.Paragon Фигура е на пазарот за womans здравствени производи и нуди неинвазивни алтернатива на хируршки процедури.ЗА PARAGON ФИГУРА.Топката ќе биде целосно вметната во вагината додека string ќе остане надвор (за безбедносни цели за да се избегне сместување).Сива тежина = 55g Темно виолетова тежина = 55g Светло виолетова тежина = 35g. ✅ ПРЕМИУМ МЕДИЦИНСКИ ОДДЕЛЕНИЕ СИЛИКОНСКИ : Нашата discretely спакувани кегел тежина собата е направен со медицински квалитетен материјал и е загарантирана да биде од највисок квалитет.ПРЕД да го КОРИСТИТЕ : Бидете сигурни дека да се мијат тегови темелно со топла сапуница вода пред употреба и после секоја употреба.Топката ќе биде целосно вметната во вагината додека string ќе остане надвор (за безбедносни цели за да се избегне сместување).Нашиот тим за поддршка е исто така достапна да одговори на сите прашања може да имате за животот за време на вашиот производ.Четири тегови едноставно не е доволно за да се стимулира вашите мускули со цел да се доживее прогресивна и значителни придобивки во сила и стегање. ✅ НЕМА ПОВЕЌЕ EMBARRASING ПРОТЕКУВАЊЕ НА ЈАВНИТЕ : Она што ние го нудиме е алатки и знаење за да успее.Со кегел вежбите ќе се врши за приближно 15 минути дневно.БЕЗ оглед на вашата возраст, секогаш можете да направите нешто во врска со овие деликатни прашања.На карличните мускули воопшто не е различен од било кој друг мускул во вашето тело, во кое тоа се бара соодветен стимул, ангажман и повторување структура, за да се развие.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста