• Новак
(500 компјутери) 7/16-20, Хексадецимален Страната Ореви со Serrations, Челик, Цинк Позлатен и Печени

(500 компјутери) 7/16-20, Хексадецимален Страната Ореви со Serrations, Челик, Цинк Позлатен и Печени

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Широк прирабница од една страна делува како еден интегриран миење да се дистрибуираат товарот на орев.Исто така познат како serrated се соочуваат со прирабница locknut.Serrations се аглеста да се чува од ротирачки во насоката во која би се олабави fastener.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста