• Новак
Булдог Милениче Фотографија Слика Овална Огледало Преносни Пати Рака Шминка Двојно Страна Очила

Булдог Милениче Фотографија Слика Овална Огледало Преносни Пати Рака Шминка Двојно Страна Очила

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Големина : 7 х 6 см x 0,8 cm (2.8 инчи x 2.4 инчен x 0.3 инчен).Класификација : Огледало, Свитка, Шминка,Двојно страна.Функција : -Овална форма.; -Преносни : дури и да одговара на вашите плик паричникот и мали џебови .; -Се отвора со две стаклени огледала.; -Премија од не ' рѓосувачки челик структура : издржливи и трајни во секојдневна употреба.; -Се отвора од 0 до 180 степени, propped се појавува на секој агол за различни прилики. ; -Добар избор за подарок на вашите пријателки на мајка ми, љубовници и девојки да имаат удобен шминка насекаде.Пакет Количина : 1 x огледало.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста