• Новак
AMLESO 6Pcs Нерѓосувачки Челик Хартија Машина Замена Ножеви Пластични Тример Рефил Сечење Картичка Фото Слика Забава А4 Етикета Алатка Дома Канцелариски

AMLESO 6Pcs Нерѓосувачки Челик Хартија Машина Замена Ножеви Пластични Тример Рефил Сечење Картичка Фото Слика Забава А4

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Издржливи и остар нож, Сечење дебелина : 10-12 листови од 70g печатење на хартија, 45 60 75 90 степени Агол.Алатка за носител со сигурносен уред за да го скриете ножот за да се спречи сечење.А4 машина делови, од не ' рѓосувачки челик сечилото Хартија ножици додаток, лесна замена чекори.На може да се намали преку фотографија, слика, карти, купони и многу повеќе производи од хартија.Исто така, за сечење широк спектар на изработката на материјали, вклучувајќи хартија,албум, бележник страници.Опис : - А4 машина делови, од не ' рѓосувачки челик сечилото Хартија ножици додаток, лесна замена чекори. - Трајни и остар нож, Сечење дебелина : 10-12 листови од 70g печатење на хартија, 45 60 75 90 степени Агол. - Алатка за носител со сигурносен уред за да го скриете ножот за да се спречи сечење - Се може да се намали преку фотографија, слика, карти, купони и многу повеќе производи од хартија. - Исто така, за сечење широк спектар на изработката на материјали, вклучувајќи хартија,албум, бележник страници.Спецификација : - Материјал : Пластични, Од Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Портокал - Големина : 2.4x2.4 CM/0.94x0.94 inch Package Вклучува : 6 Pieces Paper Машина Замена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста