• Новак
Микс Мода Дрвени Предиво Сад, Плетење Сад со Дупки Складирање рачно изработени за да се Спречи Лизгање, Совршен Предиво Држачот за Плетење & Crocheting Најдобар Подарок (

Микс Мода Дрвени Предиво Сад, Плетење Сад со Дупки Складирање рачно изработени за да се Спречи Лизгање, Совршен Предиво

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

※ ВИСОК КВАЛИТЕТ -целата површина на нашите плетење чинии е стручно smoothened со висок сјај заврши нанесува на целата површина, вклучувајќи го swirls и дупки за да се спречи предиво од фаќање. ※ ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - кои се доволно Големи за да ги собере сите на вашиот конец за плетење, crocheting, занает складирање, и многу повеќе!Рачно изработени сад големини се разликуваат.Дрвена спирала отворање држи сè во место за сите ваши плетење, crocheting, и складирање потреби!. ※ ПРАКТИЧНА настава : Задржува вашата предиво чисти и фиксни, ги регулира потребните напнатост додека ги капчиња или поврзана.Дупките се одржи еден пар на игли за плетење.Исто така, ова чудно-сад го штити предиво од непослушен и радосна домашни миленици.Нашите предиво носителот запира вашиот предиво од скитање надвор!Нема повеќе притаен под креветот, да се дружат со прашина bunnies, или собирање на мали изненадувања да се засекогаш ќе биде додаден на вашиот проект. ※ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Може да биде лесно да се врши од околу, така што ќе може да сплетам секаде и секогаш кога можете да изберете.Тоа е светлина доволно за лесно да се вклопи во вашиот проект торба така можете да го користите на движење.Нашите дрвени плетење предиво боул е одлична "патна торба" опција за on-the-go складирање.Совршен предиво носител и реализатор за било поставување!. ※ СОВРШЕН ПОДАРОК - Уникатен дизајн, одлична изведба ќе биде најдобар подарок за мајка ми, баба или сакана личност.Зошто Да Се Меша Мода?-4 Причини за вас✔Предиво чинии е посебен, убави, и супер лесен за употреба рачно изработени дрво-сад дека ќе едноставно љубов!✔Предиво чинии се користи за да им помогне одржите вашиот предиво чисти, и во место, и сплетам разни проекти.На swirls на сад обезбедува поддршка за предиво како се држи во место како и што работат.Нашите чаши имаат 2 дупки за зачувување на вашите капчиња куки.✔Совршена големина, што го прави доволно голем за вашиот следен проект.Одлично за плетење, crocheting, складирање и организирање!✔Преносни и Ефикасна : се Земе вашата предиво on-the-go!Спиралата отворање служи како ефикасен грчевито држејќи се за механизам, овозможувајќи за поефикасно и време-friendly искуство.Она што е во кутијата?1 x Празни Предиво сад (Не вклучувајќи предиво, капчиња куки , и други додатоци ).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста