• Новак
VAMPLIERS Светови Најдобри Клешти 2-PC сет S2Q 6.25 ЗАВРТКА ЕКСТРАКЦИЈА КЛЕШТИ+Countersunk Вдлабнати Завртка Екстрактор со 2-во-1 бит сет Отстрани одземени/ ' рѓосано/corroded/заглавен?

VAMPLIERS Светови Најдобри Клешти 2-PC сет S2Q 6.25 ЗАВРТКА ЕКСТРАКЦИЈА КЛЕШТИ+Countersunk Вдлабнати Завртка Екстрактор

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Најдобро Изработени Алатки Vam PLIERS Од Вампир Алатки Inc.Нуди Најдобар 2-PC Сет Изработени во Јапонија Клешти Дизајниран со Vam PLIERS Технологија.Хоризонтална & вертикална заби во конкавна вилица костец да се извлече одземени завртки, навртки и завртки со користење на горната вилица или на страна на вилицата.Вдлабнати Завртка Екстрактор со 2 во 1 Бит Сет Лесно ги отстранува одземени или оштетени flathead, countersunk, и вдлабнати завртки.Заштедува време – Нема подготовка се потребни.Не неуредна дупчење потребно.Висок вртежен момент се справи со притисокот. 2-во-1 бит сет за малку оштетени и во голема мера оштетени завртки.VAMPLIERS 6.25" Завртка Екстракција Клешти Отстрани одземени/ ' рѓосано/corroded/заглавени/една страна/Torx завртки, навртки и завртки.Дизајниран со Vam PLIERS Технологија Целна навртки може да бидат извлечени користење на горната вилица или страна на вилицата.Совршен тенок нос за пристап ограничени простори Ергономски еластомер рачки за неспоредлив удобност Жица секачи појачани да HRC58±2 (Rockwell стандард).Ro HS Согласност за употреба во различни индустрии Направени во Јапонија од висок јаглерод од не ' рѓосувачки челик.VAMPLIERS Светови Најдобри Клешти 2-PC сет S2 Q 6.25" ЗАВРТКА ЕКСТРАКЦИЈА КЛЕШТИ + Countersunk Вдлабнати Завртка Екстрактор со 2-во-1 бит сет да се Отстрани одземени/ ' рѓосано/corroded/заглавени/една страна/Torx завртки, навртки и завртки и Countersunk вдлабнати завртки.Овој пакет поставете ги вклучува следните ставки : VAMPLIERS 6.25" Завртка Екстракција Клешти Вдлабнати Завртка Екстрактор со 2-во-1 Бит Сет Вдлабнати Завртка Екстрактор со 2 во 1 Бит Сет Лесно ги отстранува одземени или оштетени flathead, countersunk, и вдлабнати завртки.Заштедува време – Нема подготовка се потребни.Не неуредна дупчење потребно.Висок вртежен момент се справи со притисокот. 2-во-1 бит сет за малку оштетени и во голема мера оштетени завртки.VAMPLIERS 6.25" Завртка Екстракција Клешти Отстрани одземени/ 'рѓосано/corroded/заглавени/една страна/Torx завртки, навртки и завртки се Дизајнирани со Vam PLIERS Технологија Целна навртки може да бидат извлечени користење на горната вилица или страна на вилицата Совршен тенок нос за пристап ограничени простори Ергономски еластомер рачки за неспоредлив удобност Жица секачи појачани да HRC58±2 (Rockwell стандард) Ro HS Согласност за употреба во различни индустрии Направени во Јапонија од висок јаглерод од не' рѓосувачки челик.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста