• Новак
LSNLNN инвалидски Колички,Колички за Транспорт Лесни Виткање Патување Стол Вршење На Стари лица со посебни потреби Медиокритет Целосна Лежи Висока Светлото Преносни

LSNLNN инвалидски Колички,Колички за Транспорт Лесни Виткање Патување Стол Вршење На Стари лица со посебни потреби Медиокритет

Оценка на стоката:
DEN 1106.40

Достапност
Производот е достапен

●3 Основни Предности : Backrest на Високо Backrest е Подолго и Поудобно; на Backrest Може да Се Прилагоди за да се Направи Повеќе Удобно да легнете со Медиокритет; Течење-Доказ и Повеќе Хигиенска. ●Backrest Може да Се Прилагоди во Ќе : Мулти-Прилагодување на Агол Може да се Задоволат Различните Потреби на Корисниците. ●Четири Практични Функции : Колички, Бродови, Троседот Столови, Кревети. ●5 Нагласува Надградба : Монтажни потпирачи за раце, Практичен и Удобен; Надгради Педали, Удобно Andng; Четири Сопирачки Засилен; Анти-Roll Задните Тркала. ●Анти-Назад-Преку Поддршка Дизајн : Стабилна, Нема Назад-Over, Анти-Назад-Над Дизајн Може да Подобра Поддршка во Процесот на Лаже Целосно.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Име на производ : Целосно Лежи Висока задното Седиште Wheelchair Product Материјал : Висок Јаглерод Steel Product Нето Тежина : 25 Kg Product Бруто Тежина : 28 Kg Product Големина : 110 X46 X118 Cm Folding Големина : 83 X36 X93 Cm Features : на Потпирач Може да Се Расклопуваат, Количка, и Backrest Може да Се Прилагоди на Повеќе Агли.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста