• Новак
WESCO Kickmaster 184 26 Бин 37.5 x 37.5 x 69 см Розова

WESCO Kickmaster 184 26 Бин 37.5 x 37.5 x 69 см Розова

Оценка на стоката:
DEN 6443.28

Достапност
Производот е достапен

Производителот гаранција може да не се применува.Капацитет : 33 литри.Димензии : дијаметар 375 мм, висина 690 mm.Боја : нерѓосувачки челик, бела, сребрена, црна, портокалова, жолта, црвена, лимон, бадем, blackberry, графит, розова, никел сребро.Отпорни на оган, метал внатрешна корпа.Wesco Kickmaster Својата посебна карактеристика : На врвот отворање дека печати исклучување мириси и е управувана од страна на здрав педалата механизам. Со амортизерите , Отворање на механизам : на возилото , Пластични прстен под штити тротоарите Димензии : Висина : 69 см Ширина : 37.5 см Должина на : 37.5 cm Дијаметар Ã : 37.5 cm Капацитет : 33 L Боја : Роуз / Розова Материјал : Челични Лимови (прав-обложени) Производителот Дел Број : 184631-26 , Пакет содржи : 1 Wesco Kickmaster, Корпа за Отпад, Педалата за Отпадоци, Dustbin, се Зголеми / Розова, Челични Лимови, 33 L, 184631-26.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста