• Новак
ZYongTao се Применуваат за Мини WiFi ELM327 V1.5 WiFi OBD2 Поддржуваат Android/iOS Систем Автомобил Тестер за

ZYongTao се Применуваат за Мини WiFi ELM327 V1.5 WiFi OBD2 Поддржуваат Android/iOS Систем Автомобил Тестер за

Оценка на стоката:
DEN 768.00

Достапност
Производот е достапен

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Професионални автомобилската тестирање на материјали, обезбедување на квалитет.Ако ви требаат детални параметри на овој производ, ве молиме контактирајте со нас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста