• Новак
EASTCHEM 3D Пенкало PLA Филамент Refills,40 Бои, 10 Нозете Секоја Боја, Вкупно 400 Метри,3D Печатач Пенкало со Вжарено 1.75 mm Мазна Печатење

EASTCHEM 3D Пенкало PLA Филамент Refills,40 Бои, 10 Нозете Секоја Боја, Вкупно 400 Метри,3D Печатач Пенкало со Вжарено

Оценка на стоката:
DEN 431.76

Достапност
Производот е достапен

40 Единствен Убави Бои : Да се направи вашиот 3 D Цртеж Забава и Фантастични, Го поддржуваат Повеќето од 3 D Пенкало и 3 D Печатач на Пазарот.Висок Квалитет : материјалот е добра чистота и без отпад е додадена.Дијаметар Толеранција : +/-0.02 мм,Стабилна и мазна.Тоа се Пречка-слободни и Џем-Слободен за 3 D Пенкало Цртање.Побезбедно за корисници : Користење на високо-квалитетни материјали, безбедно и без мирис.Корисниците можат да користат со доверба.Предности на 3 D Пенкало PLA филамент refills:Добра цврстина, кратко лекување време; нема меурчиња, не приклучоци.Екстра подароци : исто така, Ќе добие четири силикони прст заштитници.Тие помогне да ги задржи вашите прсти безбеден од случајно scalding, што ќе ви овозможи да одржите вашиот фокус на вашите креации.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста