• Новак
LKBEADS 5 МЕТРИ Црна Оникс Rondelle Rosary Стил Beaded Синџир 6mm, Жица Завиткан 24k Злато Позлатен Синџир Код-ВИСОКО-14917

LKBEADS 5 МЕТРИ Црна Оникс Rondelle Rosary Стил Beaded Синџир 6mm, Жица Завиткан 24k Злато Позлатен Синџир Код-ВИСОКО-14917

Оценка на стоката:
DEN 1237.92

Достапност
Производот е достапен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 5 МЕТРИ Црна Оникс Rondelle Rosary Стил Beaded Синџир 6mm, Жица Завиткан 24k Злато Позлатен Синџир.Yes (да).Јас го прифаќам големо или трговија на големо и наредби за секој скапоцен камен во било кој облик и големина на кои ќе добиете најдобри големопродажните цени!Оттука можете да ме контактирате со вашиот барање на големо или трговија на големо цел.Јас ќе бидам среќен да се исполни вашата нарачка.Јас секогаш користете добри пластични кутии и меур заврши за пакување како да се обезбеди и заштита на секоја ставка и да се избегне било кршење.Така, Ако би сакал да се испрати било пакет за вашите најблиски со Подарок Завиткување тогаш вие само треба да оставите белешка вашата нарачка и ќе Подарок Завиткајте ги и брод.ПРИЛАГОДУВАЊЕ : - Контактирајте не за било кој тип на прилагодување.Ние може да ви обезбеди оваа влакно во секое лежиште големина опсег од 2 mm до 18 мм.Монистра може да се фацетирани/изедначи на побарувачката.Најголемиот дел ред прифатени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ЗА : - Овој единствен скапоцен камен монистра влакно е рачно изработени од страна на нашите уметничките во нашата производна единица наоѓа во ЏАЈПУР (Розова Град на Индија).Секој peice е со висок квалитет.ЗА ВЛАКНО : - Проверка на насловот за скапоцен камен монистра детали и должината на влакно - Овој производ може да се користи за правење на високо квалитетни накит, како според вашите потреби.Се чувствуваат слободни да не контактирате за било прилагодување.МАТЕРИЈАЛ : - Полу скапоцени скапоцен камен монистра.Ова влакно е навој со низа.Да ги користите овие зрнца да се направи вашиот накит peice убава.ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ : = 30 ДЕНА 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање & БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ и DHL Experss Услуга.Во случај на било незадоволство, може да се добие целосна наплата.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.ПРИЛАГОДУВАЊЕ : - Контактирајте не за било кој тип на прилагодување.Ние може да ви обезбеди оваа влакно во секое лежиште големина опсег од 2 mm до 18 мм.Монистра може да се фацетирани/изедначи на побарувачката.Најголемиот дел ред прифатени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста