• Новак
Dorman 912-185 Худ Ослободување На Кабел

Dorman 912-185 Худ Ослободување На Кабел

Оценка на стоката:
DEN 984.72

Достапност
Производот е достапен

Враќање и одржување на брзо, лесно отворање на вашиот худ.Директна замена за соодветна одговара секој пат.Durably дизајниран да се спротивстави на кршење.Изградена на високо-квалитетни нерѓосувачки челик за отпорност на корозија.Ригорозна контрола на квалитет се преземени мерки за да се осигура дека овој дел е во согласност на стандардите за производите.Враќање и одржување на брзо, лесно отворање на вашиот аспиратор со Dorman е Неговото Ослободување Кабел.Изградена на високо-квалитетни нерѓосувачки челик, тоа природно е отпорен на корозија.Тоа е конструиран за да се спротистави на се носат и солза дека може да доведе до кршење и лепење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста