• Новак
Моќ Алатка Организатор Вежба Складирање Рек Моќ Алатка Рек Ѕид Монтирани Складирање Решетката за Рачни & алат

Моќ Алатка Организатор Вежба Складирање Рек Моќ Алатка Рек Ѕид Монтирани Складирање Решетката за Рачни & алат

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Простор за заштеда на】Може да се закачи на ѕид за да се задржи власта алатки чиста и уредна. 【Големи Врвот Полица】алатка полица е доволно голем да се одржи три батеријата полначи и други додатоци. 【Двоен слој за складирање】Разни вежби може да бидат поставени на долниот слој, и некои други додатоци може да бидат поставени на врвот. 【Лесно да се Инсталира】Не е лесно да падне по инсталацијата, и има добар товарот сила.Повеќе вежби може да бидат поставени. 【Гаранција】Ние обезбеди 30 дена бесплатен замена или гаранција за враќање на парите и животот-за време на услуги на клиентите .Ако имате било каков проблем , ве молиме да се чувствуваат слободни да ја кажете ни и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Полиците се направени од метал, што е повеќе трајни и стабилни.Тоа е компатибилен со повеќето големи брендови на cordless вежби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста