• Новак
Koogel 18 Листови Хена Тетоважа Stencils, Нови 100 Дизајни Привремена Тетоважа Модели Сјајот Airbrush Тетоважа Stencils Арапскиот Тетоважа Налепници за Лице Рака Бојата на Телото У?

Koogel 18 Листови Хена Тетоважа Stencils, Нови 100 Дизајни Привремена Тетоважа Модели Сјајот Airbrush Тетоважа Stencils

Оценка на стоката:
DEN 335.76

Достапност
Производот е достапен

Она што Ќе Добиете - 18 листови на привремена тетоважа stencils (вклучувајќи 8 листови од страна сликарство тетоважи, 8 листови од цвет тема тетоважи, 1 лист на пеперутка тема тетоважи и 1 лист на избрани мал модел тетоважи).Ве молиме Имајте на ум : нема слика или хена тетоважа конус вклучени.Супер Вредност Пакет - широк спектар на модели вклучени повеќе од 100 различни модели за вашиот избор.Можете да се применуваат овие тетоважи на било кој дел од вашето тело според матрицата е големина.Овие тетоважа stencils се сите обновливи колку што ќе ги задржи и по употребата.Safe Квалитет - Нашите Хена тетоважа stencils се направени од високо-одделение PVC, не-токсични и еко-пријателски, водоотпорен, солза-отпорен и издржлив.Овие stencils донесоа строги тестирање и сертификација процес, 100% безбедно да се користи.Супер Лесен за Употреба - Нашите тетоважа stencils се компактен и пренослив, лесен за употреба.Вие само треба да изберете еден модел ви се допаѓа и се држи за вашата кожа.Потоа се спарите со некој хена тетоважа конус (не се вклучени во пакет) да се притисне на бои на кроената област.Почекајте додека да се наслика е целосно сува и кора надвор од матрицата.Ве молиме користете крпа или ткаенина за чистење на остатоци од кожата, не користете вода.Suitalbe за возрасни и за деца.Широко се Користи во Нашата привремена тетоважа stencils може да ви помогне да се направи совршен тетоважи во рок од неколку минути.Овие тетоважа stencils може да се нанесува на рацете, лицето, нозете и други делови од телото.Совршен за свадба, роденден, концерт, базен, плажа, забава, одмор партија, што ќе издвоите од народот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста