• Новак
Arcwares Бел Шум на Машина со 12 Видови на Спиење Звуци, СТАН интелигентно се прилагоди Ноќ Светлина,Тајмер и Гласовна Контрола,Преносни Звук на Машина за Бебето,Патувањ

Arcwares Бел Шум на Машина со 12 Видови на Спиење Звуци, СТАН интелигентно се прилагоди Ноќ Светлина,Тајмер и Гласовна

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Тоа се симулира промена на процесот на изгрејсонце светлина, која brightens природно и полека.Рефлексивни, без топлина.Се будам природно секој ден.Вграден-во полн опсег и звучници + дијафрагмата звук единица, богат бас, широк звук поле, нека ви се занесе во океанот на музиката.На спиење звук на машина има 7 бои за усогласување, и светлината на светлината може да се прилагоди според степен на адаптација во текот на ноќта.Кога ќе се чувствуваат непријатно, тоа може да ги намали вашите емоции и намалување на стресот.Вграден-во гест уреди со покажувач на технологија, можете лесно да ја контролирате репродукцијата и јачината на музиката, преку гестикулации.Може да се прилагоди на промените во светлината на светлината.Можете да го поставите времето функција.За вашата спална соба различни средина и атмосфера ќе ви даде шарени, романтични и пријатна ноќ.Ноќта светлина е погодно за мајките да breastfeed и промена пелени во текот на ноќта, и е погодна за различни места како што се канцеларии, спални соби и соби.Овие смирувачки звуци може ефективно подобрување на спиење и смирување плачат бебињата , Да им помогне на вас и вашето бебе да заспие побрзо.Отворање на мобилен СТАН, што можете да префрлате различни осветлување сцени според лични преференции.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста