• Новак
Вино Стакло Рек Под Прилагодлива Полица 3 Реда, 4 Редови, Црно Вино Стакло Решетката За Кујна, Бар, Stemware Носителот Складирање Багажник, Добро Носивоста, Стилски И Едн?

Вино Стакло Рек Под Прилагодлива Полица 3 Реда, 4 Редови, Црно Вино Стакло Решетката За Кујна, Бар, Stemware Носителот

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

★ Метал суспензија goblet носителот : направени од цврст железо, фирма и не е лесно да се деформирани, без дупчење што се бара, лесна инсталација, повеќе бои, злато, црна, бронза, вкупно должина 25-35-45-55 CM, чаша носителот Висина 5.5 cm, ширина 22.5 cm. ★ Карактеристики на производот : Не треба да се вежба на бесење на купот на носителот, вино стакло носителот украси, стабилен пласман без страв од паѓање, имајќи капацитет од 10 кг, добра товарот, не е лесно да се деформира, лесно да го инсталирате, светло, светло луксуз и едноставен стил. ★ Лесен за користење : дебелината на поделбата може да се користи во 0.5-5 CM, погоден за бесење под поделбата, без дупчење е потребно, интегритетот на кабинетот површина се одржува, лесно да се размонтираат, и може да се користи постојано. ★ Големина опис : Погоден за високи чаши со дното дијаметар од 5-9cm и чаши во рок од 3 cm на купот на колони може да се користи.Тоа не заземаат простор и нема да рѓа за долго време.Товарот капацитет е 10kg, и тоа е инсталиран без нокти. ★ Широк спектар на апликации : нема ноктите, не треба да се вежба на купот на носителот, погодна за вградување во секоја сцена, сестран во стил на живот, не го окупира просторот, лесно е да се размонтираат, водоотпорен и не ' рѓа, и има добар носивоста.Не е лесно да се деформира, долгата употреба на времето.Удар-слободен виси метални полици, високи нозе под метал кабинети, виси вино стаклени полици, погодни за употреба во кујна, бар, кафуле, паб, канцеларија, студија, и дневна соба осветлување scenes Name : Метал прилагодливи ноктите за слободни виси првенство holder Color : злато, црна, bronze Material : цврсти iron Surface технологија : спреј бои coating Size опис : Две slot25 CM long22.5cm во width Can висат 4-6 cups Three slots35cm во length22.5cm во width Can висат 6-9 cups Four slots Length 45 cm22.5cm во width Can висат 8-12 cups Adjustable ноктите за слободни виси првенство holder Five slotsblack Length 55 cm22.5cm во width Can висат 10-15 cups Package содржина : Вино решетката X 1 pieceinstruction : различни спецификации и боја опции, според вашиот животен стил со различни бои на goblet носители, од суштинско значење додатоци во животот, складирање, додатоци за вино, чаши, трајни, што го заслужуваат да го имаат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста